Concurenți

  • Doicaru George
    Liceul Tehnologic Drăgănescu olt
    Clasa III
    Draganesti-Olt, Olt

    103
  • Jiga Maria
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa III
    Draganesti-Olt, Olt

    81
  • Nicu Sorin Gabriel
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa III
    Draganesti-Olt, Olt

    114
  • ANTONESCU TEODORA ANDREEA
    COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO
    Clasa II
    Targoviste, Dambovita

    291
  • Grecu Georgiana
    Gimnazilă Vrata
    Clasa III
    Vrata, Mehedinti

    170
  • Nedelcu David
    Gimnazială Vrata
    Clasa 0
    Vrata, Mehedinti

    105
  • Roauă Lucia Emanuela
    Gimnazială Nr. 15, Drobeta-Turnu-Severin
    Clasa I
    Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

    34
  • Noajbă Daria
    Gimnazială Vrata
    Clasa I
    Vrata, Mehedinti

    148
  • Chiorlan Delia
    Gimnazială Vrata
    Clasa 0
    Vrata, Mehedinti

    172
  • Mărunțelu Robert
    Gimnazială Vrata
    Clasa II
    Vrata, Mehedinti

    126
  • Grecu Georgiana Marinela
    Gimnazială Vrata
    Clasa III
    Vrata, Mehedinti

    148
  • Mihalache Anastasia
    Gimnazială Vrata
    Clasa 0
    Vrata, Mehedinti

    132
  • Grecu Bogdan
    Gimnazială Vrata
    Clasa IV
    Vrata, Mehedinti

    170
  • Boengiu Mario
    Gimnazială Vrata
    Clasa II
    Vrata, Mehedinti

    111
  • Cercel Maria
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa III
    Draganesti-Olt, Olt

    164
  • Székely Máté
    Şcoala Gimnazială Cristeşti
    Clasa III
    Cristesti, Mures

    27
  • Citu Ioana
    Liceul de Arte Ionel Perlea
    Clasa III
    Slobozia, Ialomita

    112
  • Cercel Mariana-Florentina
    Liceul Tehnologic Drăgănești-Olt
    Clasa 0
    Draganesti-Olt, Olt

    202
  • Ursache Stefan
    Scoala Gimnaziala "Angela Gheorghiu" Adjud
    Clasa III
    Adjud, Vrancea

    2022
  • Velica Alexandra
    Școala Gimnazială Izbiceni Olt
    Clasa III
    Izbiceni, Olt

    52
  • Chelu Laurențiu
    Școala Gimnazială Izbiceni Olt
    Clasa III
    Izbiceni, Olt

    42
  • Pencea Adina
    Școala Gimnazială Izbiceni Olt
    Clasa III
    Izbiceni, Olt

    46
  • Cosmin Samuel
    Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu
    Clasa II
    Arad, Arad

    35
  • Jiga Laura-Ștefania
    Liceul Tehnologic Drăgănești-Olt
    Clasa 0
    Draganesti-Olt, Olt

    193
  • Smarandache Alexandra-Maria
    Liceul Tehnologic Drăgănești-Olt
    Clasa 0
    Draganesti-Olt, Olt

    242
  • Gabor Mate
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    97
  • Tăut Adrian
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    328
  • Floria Beatriz
    Gimn ,,Mircea Dragomirescu" ,Medgidia
    Clasa IV
    Megidia, Constanta

    81
  • Daju Eva-Maria
    Scoala Gimnaziala Alunu
    Clasa 0
    Alunu, Valcea

    289
  • Popescu Antonia
    Colegiul Național Constantin Cantacuzino
    Clasa I
    Targoviste, Dambovita

    756
  • MAROLA FILIP ANDREI
    Școala Gimnazială nr 22Galați
    Clasa 0
    Galati, Galati

    2406
  • Dîrjan Emanuel
    Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Zalău
    Clasa 0
    Zalau, Salaj

    637
  • Gerebenes Gavril
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    200
  • CIOCĂNAȘ LORENA ILINCA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,, D.D.PĂTRĂȘCANU,, TOMEȘTI
    Clasa II
    Tomesti, Iasi

    174
  • Toma Teodora-Maria
    Sf. Ap. Andrei Buzău
    Clasa IV
    Buzau, Buzau

    1040
  • Dură Diana
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    102
  • Denscak Adrian
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    273
  • Chifor Gheorghe Florin
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    180
  • Gabor Matei
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    179
  • Horvat Margit
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    194
  • Rațiu Maria
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare
    Clasa II
    Satu Mare, Satu Mare

    220
  • PLOP ALESIA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,, D.D.PĂTRĂȘCANU,, TOMEȘTI
    Clasa II
    Tomesti, Iasi

    378
  • Conțu Patricia
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    396
  • Brînzan Darius
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    164
  • Tobescu Nicolas
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    154
  • Lazăr Rareș
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    153
  • Fota Florin
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    131
  • Fota Jeni
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    127
  • Bimbirică Alexandru
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    131
  • Pană Beatrice Ştefania
    Gimn ,,Mircea Dragomirescu" ,Medgidia
    Clasa 0
    , Constanta

    83
  • Cioacă Petruța
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    144
  • Gherghel Rebeca
    Gimn ,,Mircea Dragomirescu" ,Medgidia
    Clasa IV
    Megidia, Constanta

    66
  • Omurzac Denisa
    Gimn ,,Mircea Dragomirescu" ,Medgidia
    Clasa IV
    Megidia, Constanta

    89
  • Folgoș Nicoleta
    Liceul Tehnologic Drăgănești- Olt
    Clasa IV
    Draganesti-Olt, Olt

    242
  • Czanka Viorica
    Școală Gimnazială Specială-CRDEII
    Clasa IV
    Cluj-Napoca, Cluj

    76
  • Fluerica Damian
    Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
    Clasa II
    Iasi, Iasi

    951
  • DINA NICOL CRISTIANA
    GIMNAZIALA MIRCEA CEL BATRAN
    Clasa III
    Curtea de Arges, Arges

    108
  • Mustea Calin
    Scoala Gimnaziala D. D. Pătrășcanu
    Clasa II
    Tomesti, Iasi

    140
  • Scoica Ilona
    Scoala Gimnaziala D. D. Pătrascanu
    Clasa II
    Tomesti, Iasi

    188
  • Boțea Alexandra
    Liceul Tehnologic Drăgănești- Olt
    Clasa IV
    Draganesti-Olt, Olt

    360
  • Ivașcu Casian
    Școala Primară nr.4
    Clasa I
    Valenii de Munte, Prahova

    58
  • Scoică Ilona
    Scoala Gimnaziala D.D. Pătrășcanu
    Clasa II
    Tomesti, Iasi

    211
  • Budău,NICA, FILIP MARA, BOGDAN, ALBERTO
    Școala Gimnazială Alecu Russo, Bacău
    Clasa IV
    Bacau, Bacau

    22
  • Ionescu Adelina
    Liceul Tehnologic Drăgănești Olt
    Clasa I
    Draganesti-Olt, Olt

    159
Abonează-te la newsletter
Acest website folosește cookie-uri pentru facilitarea accesului și livrarea multiplelor funcționalități. Dacă veți continua să navigați, vom considera că ați acceptat folosirea acestora. inchide